Online prodejce nábytku Exiteria

Exiteria a.s. je přední internetový prodejce nábytku a bytových doplňků nejen na území České republiky.

Svým zákazníkům kromě kvalitního zboží od prověřených dodavatelů a za velmi příznivé ceny nabízíme k nákupu i výjimečné služby. A díky těm se nám daří držet výrazný náskok před konkurencí. Veškerý sortiment rozvážíme vlastní autodopravou, tvořenou flotilou dodávkových automobilů i kamionů, obsluhovaných profesionálními řidiči a závozníky. Ti na přání vynesou nákup až na určené místo, a protože jsou řádně proškolení, provedou i objednanou odbornou montáž.

Nabízeným produktům věříme, takže každý, kdo u nás nakoupí, může bez ohledu na utracenou částku vrátit zboží zpět až do 30 dnů od doručení. Během této doby získá zákazník dostatek času na seznámení se zakoupeným výrobkem, a pokud mu z jakýchkoliv důvodů nevyhovuje, má možnost poslat nám jej zpátky.

Naše eshopy MTnabytek. cz, Mabyt.cz i jejich slovenské verze se vyznačují příjemným, jednoduchým a přehledným uživatelským prostředím, jaké vyhovuje požadavkům moderních uživatelů internetu. Ti na našich stránkách vedle tisíců kusů zboží najdou i podrobné informace o firmě, veškeré potřebné kontakty, možnost spolupráce v affiliate programu nebo blog s nejrůznějšímí radami a tipy pro lepší bydlení.

Exiteria s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firmou, která si dokázala vybudovat pevné místo na tuzemském online trhu s nábytkem.

Přesvědčte se i vy o jejích kvalitách a navštivte stránky http://www.mt-nabytek.cz nebo http://mabyt.cz. Těšíme se na shledanou!