Hodinová kancelář

UPOZORNĚNÍ!!!

HODINOVÁ KANCELÁŘ BYLA Z DŮVODU MALÉHO ZÁJMU ZRUŠENA A PROSTORY BYLY OBSAZENY.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Využijte jedinečnou službu v Jeseníku na pronájem kanceláře se zasedačkou, kde zaplaťíte jen čas, který zde strávíte – třeba jen hodinu za měsíc.

Komu se tato služba vyplatí?

Platíte za svoji kancelář měsíčně spoustu peněz a přitom ji využíváte jen několik dní či hodin měsíčně? Tak to neváhejte a vyměňte Vaši stávající kancelář za hodinovou kancelář a ušetřte své finance.

Máte občas jednání s klienty, provádíte výběrové řízení či školíte své partnery a již nechcete využívat restaurace, kde Vás ruší ostatní? Pronajměte si hodinovou kancelář a získejte reprezentativní a důvěryhodné prostory pro Vaše podnikání.

Pracujete doma a chtěli by jste to změnit? Pronajměte si hodinovou kancelář třeba na dvě dopoledne v týdnu a uvidíte, jak se Vaše pracovní nasazení zvýší.

Pouze za 99,– Kč/hod. bez DPH získáte pronájem skvěle vybavené kanceláře s pracovním místem pro Vás a 2 klienty, či zasedačkou pro 8 lidí. Placení probíhá formou kreditního systému navázaného na rezervace.

Žádná administrativa, ani vyzvedávání klíčů (klíče má nájemce svěřené u sebe), stačí jen přijít a hodinovou kancelář začít využívat.

Internet pro připojení UTP kabelem a Wi-Fi je samozdřejmostí, dokonce možnost tisku je nyní rovněž v ceně. Pro Váš komfort jsme připravili uzamykatelné skříňky, ve kterých si můžete ponechat své osobní věci, kafe či čaj a v rychlovarné konvici si nápoje sami připravíte.

Na Internetu se můžete podívat, kdy bude hodinová kancelář volná, nebo si ji rovnou zajednat

REZERVACE ON-LINE http://www.re­zervace.alkron­.cz/…ova-kancelar

V případě, že nemáte přístup k internetu lze provést rezervaci na telefon prostřednictvím naší operátorky na tel. čísle 584 487 077.

_____________­________________________­___________

Jak tedy postupovat v případě že mám o tuto službu zájem?

Sebou si pak doneste:

 • smlouvu (2×) doplněnou a podepsanou
 • 1.000,– Kč na složení jednorázové a vratné kauce
 • 1.000,– Kč pro nabití Vašeho kreditu

a zde již obdržíte klíče od hodinové kanceláře a můžete ji ihned začít využívat.

Nebo jestli se Vám to zdá složité, kontaktujte Ing. Petra Pospíšila na tel. čísle 602 825 265, případně e-mailem petr.pospisil (at) al­kron.cz, kde se o Vás rádi postaráme a vše Vám ochotně vysvětlíme a vše zařídíme.

Rovněž můžete využít náš kontaktní formulář a my se Vám co nejdříve ozveme zpět. Naleznete jej na tomto odkaze: http://www.al­kron.cz/…jem-prostor/

Ceník služeb: pronájem kanceláře zahrnuje pracovní a jednací stůl, PC, tiskárna, Wi-Fi připojení k internetu, zamykatelnou skříňku a rychlovarnou konvici.

 • se smlouvou 99,– Kč/hod.
 • bez smlouvy 120,– Kč/hod.
 • černobílý ingoustový tisk na vlastní papír zdarma (dočasně), multifunkční zařízení (tisk, kopie, scan) bude instalováno dodatečně přibližně začátkem r. 2013.
 • na smlouvu je vratná kauce 1.000,– Kč
 • aktivační ani měsíční poplatek se u nás neplatí

Rovněž nabízíme možnost zřízení Vašeho sídla v prostorách OC Alkron. Zajistíme pro Vás administrativní souhlas s poskytnutím sídla a poštovní schránku na příchozí poštu

 • jednorázový aktivační poplatek za zřízení sídla společnosti 1.500,– Kč
 • roční (pravidelný) polatek 1.950,– Kč/rok
 • vratná kauce 1.000,– Kč

Všechny ceny jsou uváděny bez DPH.

Hodinovou kancelář provozuje společnost ALKRON a.s., IČ:25399764, se sídlem Masarykovo nám. 150/24, 790 01 Jeseník